Home » InstaLing

InstaLing

Program InstaLing w naszej szkole.

 

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu InstaLing dla Szkół. InstaLing to strona WWW do szybkiej i skutecznej nauki słówek, która wspiera naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ortografii polskiej.

 

Do Programu dołączyły na razie grupy z rozszerzonym językiem angielskim z klas VI, VII, VIII oraz z klasy V. Nauka z InstaLing odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu uczniowie nie są ani przytłoczeni nadmiarem nowego materiału, ani nie tracą czasu na powtórki słówek, które już świetnie znają.

 

Nauczyciel raz w tygodniu przydziela słówka z zaplanowanego do omówienia
w szkole materiału. Zadaniem ucznia, który przystąpił do programu jest systematyczne logowanie się do InstaLing za pomoca loginu i hasła przekazanego przez nauczyciela
i wykonanie powtórki około 20 słówek co średnio zajmuje około 5 minut.

 

Uczestnictwo w Programie InstaLing dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela oraz uczniów i ich rodziców a także dostarcza nauczycielom i rodzicom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów.

 

Serdecznie zachęcamy do systematycznej współpracy w programie, która z pewnością zaowocuje poszerzeniem zasobu słownictwa uczniów. Miarą efektów pracy będą oceny.

Link do strony: https://instaling.pl