Home » Bez kategorii » Mobilny gabinet stomatologiczny – DENTOBUS

Mobilny gabinet stomatologiczny – DENTOBUS

Dzień dobry,

prosimy o zapoznanie się z treścią przesłanego do szkoły pisma:

Dzień dobry,
W związku z zakupem przez Ministerstwo Zdrowia mobilnych gabinetów stomatologicznych – DENTOBUSÓW mamy zaszczyt zaprosić Państwa placówkę na bezpłatne przeglądy jamy ustnej oraz zabiegi profilaktyczne wykonywane przez lekarza dentystę w DENTOBUSIE.

Nasza wizyta ma na celu zbadanie stanu zdrowia jamy ustnej uczniów, edukację dzieci w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej jak również przeprowadzenie zabiegów profilaktycznych zapobiegających rozwojowi choroby próchnicowej(lakierowanie) oraz informowanie dzieci(i ich rodziców) ze zwiększonym ryzykiem próchnicy o konieczności pilnego leczenia.

Pragniemy zaznaczyć, że procedury wykonywane są przez lekarza dentystę doświadczonego w pracy z dziećmi a wszystkie świadczenia są BEZPŁATNE (finansowane z NFZ) .Wszelkie Państwa pytania prosimy kierować pod nr telefonu 510-233-056 ,chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. DENTOBUS obsługiwany jest przez podmiot leczniczy Q-dent s.c. Marta i Paweł Kuraszko ze stacjonarnym gabinetem w Świdniku.
W związku z koniecznością wyrażenia pisemnej zgody rodzica na wszelkie procedury wykonywane w DENTOBUSIE załączam formularz zgody. Bardzo proszę o rozdanie po 1 szt. kazdemu z uczniow, podpisanie przez rodzica i zwrot w celu okreslenia ostatecznej liczby dzieci chętnych do skorzystania z uslug swiadczonych w dentobusie.
Po wizycie dziecko otrzymuje “karteczkę”z informacją dla rodzica o stanie zdrowia jamy ustnej, ubytkach czy konieczności konsultacji ortodontycznej.
Dentobus na terenie województwa lubelskiego działa od maja 2018 roku, odwiedził już wiele szkół, przedszkoli i domów dziecka.
Wszelkie pytania proszę kierować mailowo bądź pod nr tel 510-233-056.
pozdrawiam serdecznie
Marta Kuraszko
Q-dent s.c.
tel.510233056

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą usługą proszę wydrukować, wypełnić zgodę (link poniżej) i przekazać ją za pośrednictwem dziecka do wychowawcy klasy.

ZGODA DENTOBUS