Home » Bez kategorii » Christmas cards exchange

Christmas cards exchange

🇭🇺🇭🇺🇵🇱🇬🇧🇭🇷🇭🇷Grupy z rozszerzonym językiem angielskim wzięły udział w międzynarodowej wymianie kartek świątecznych w ramach projektu „Christmas cards exchange”. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie zaprojektowali i wykonali kartki bożonarodzeniowe oraz napisali życzenia świąteczne i noworoczne w języku angielskim.

Kartki z życzeniami zostały wysłane tradycyjną pocztą do rówieśników ze szkół w Chorwacji i na Węgrzech. Uczniowie z tych szkół także przygotowali i wysłali imienne kartki dla naszych uczniów. Z Chorwacji otrzymaliśmy piękne kartki warz z drobnymi upominkami. A do kartek z Węgier dołączone były listy, w których rówieśnicy dzielili się informacjami o sobie, swojej szkole i zainteresowaniach. Teraz z niecierpliwością czekają na listy od nas.