Dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Szanowni Państwo,

w dniach egzaminów ósmoklasistów tj. 25, 26 i 27 maja 2021 r. (wtorek, środa, czwartek) uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-VII nie przychodzą do szkoły, są to dni wolne od zajęć. (więcej…)

Nauczanie hybrydowe w klasach IV – VIII

Od 17 maja 2021 r. uczniowie klas IV – VIII przechodzą na system nauczania hybrydowego. (więcej…)

Dowóz do szkoły w roku szkolnym 2021/2022

W związku z planowaniem zapotrzebowania na dowóz uczniów do szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Parczew, zwracamy się z prośbą (więcej…)

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2021 r.

Drodzy uczniowie klas ósmych, Drodzy Rodzice ósmoklasistów, poniżej znajduje się link do wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, dotyczących warunków organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2021 r.

Proszę o zapoznanie się z tym dokumentem.

WYTYCZNE

Warsztaty garncarskie.

W dniu 29.04.2021r. w naszej szkole odbyły się warsztaty garncarskie. Zaproszony do szkoły garncarz przybliżył dzieciom najstarsze z rzemiosł świata, (więcej…)

Harmonogram nauczania hybrydowego 26 – 30 kwietnia 2021 r.

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki uczniowie klas I – III, od poniedziałku wracają do nauki stacjonarnej w trybie hybrydowym. Oznacza, że część lekcji będzie odbywała się w trybie stacjonarnym w szkole, część natomiast zdalnie.

W przyszłym tygodniu ( 26 – 30 kwietnia 2021 r.) uczniowie naszej szkoły będą uczęszczać na zajęcia według harmonogramu:

I LO w Parczewie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną I liceum Ogólnokształcącego w Parczewie

 

FILM PROMOCYJNY

Drodzy Rodzice uczniów klas VIII,

We wtorek, 20 kwietnia 2021 r. o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie zorganizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dotyczące rekrutacji uczniów klas ósmych do szkół ponadpodstawowych. Spotkanie będzie miało charakter wideokonferencji. Link do spotkania otrzymacie Państwo za pośrednictwem wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym znajdziecie Państwo na stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Rekrutacja do „ZERÓWEK”

Rekrutacja do klas I

 

WNIOSEK