Rekrutacja do “zerówek”.

(więcej…)

Finał akcji „FabSkills”

Supermarket Fabel (@spermarketfabel), w dniach od 13 listopada 2023 r. do 29 stycznia 2024 r. organizował kampanię społeczną pod nazwą „FabSkills”.

(więcej…)

Christmas cards exchange

🇭🇺🇭🇺🇵🇱🇬🇧🇭🇷🇭🇷Grupy z rozszerzonym językiem angielskim wzięły udział w międzynarodowej wymianie kartek świątecznych w ramach projektu „Christmas cards exchange”. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie zaprojektowali i wykonali kartki bożonarodzeniowe oraz napisali życzenia świąteczne i noworoczne w języku angielskim.

(więcej…)

Wesołych Świąt!

Christmas Card Exchange

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie językowym Christmas Card Exchange.

(więcej…)

Ile waży św. Mikołaj

Nasza szkoła przyłącza się do akcji charytatywnej “ILE WAŻY ŚWIĘTY MIKOŁAJ”. Celem akcji jest wsparcie funduszu z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

(więcej…)

Odeszła K. Błażewicz

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

9 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej w Siemieniu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

(więcej…)

Czyste środowisko w naszych rękach – wycieczka

Dnia 5 października 2023 roku dzieci i młodzież z naszej szkoły udała się na wycieczkę do Lublina z projektu “Czyste środowisko w naszych rękach”. Podczas wyjazdu mogliśmy podziwiać piękną roślinność w Ogrodzie Botanicznym UMCS, a także spróbować 

rzadko spotykanych owoców i jadalnych kasztanów. Kolejnym punktem była wizyta w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, 

gdzie mogliśmy zostawić pokarm i zabawki dla podopiecznych schroniska. Ostatnim punktem wyjazdu był obiad w restauracji, który dodał nam sił po wyczerpującym zwiedzaniu. Całość wyjazdu została sfinansowana z projektu “Czyste środowisko w naszych rękach”.

E. Cieniuch, A. Wilczyńska, P. Gdela.

Konkursy przedmiotowe.

Poniżej zamieszczamy link do regulaminu konkursów przedmiotowych dla uczniów województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://www.lscdn.pl/pl/konkursy/konkursy-przedmiotowe

Popup Plugin